Що робити, якщо на телефоні Xiaomi не працює інтернет?

Що робити, якщо на телефоні Xiaomi не працює інтернет?

Насправді проблеми c мережею і її настройками на багатьох телефонах як і раніше актуальні. Вони можуть бути викликані багатьма факторами, починаючи від відсутності покриття мережі і закінчуючи «кривий» прошивкою. Смартфони Xiaomi не є винятком з правил і також в окремих випадках можуть зі збоями працювати в мережах wi-fi або мобільного інтернету.

Що робити, якщо на Вашому Xiaomi не працює або раптово перестав працювати інтернет, ми і розглянемо нижче. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам самостійно знайти причину неполадок і усунути їх наслідки.

Популярні причини несправності

Якщо не працює мережа, інтернет, необхідно для початку упевнитися, що вона вірно налаштована і все введення установок. Незважаючи на те, що в більшості моделей настройка доступу здійснюється повністю в автоматичному режимі, в окремих випадках може знадобитися ручне виправлення параметрів. Для цього необхідно запросити у оператора відправку настроювальних даних через sms-повідомлення.

Другим кроком буде перевірка вашого брандмауера, який може при неправильному налаштуванні блокувати або обмежувати доступ як до певних сайтів, так і до всієї мережі. Вам необхідно відкрити в настройках пункт «Безпека», після чого послідовно натиснути «Трафік» і «Контроль» додатків. У графі «Обмеження» переконайтеся, що доступ до wi-fi, а також 3g і 4g-мереж відкритий.

Перевірте наявність на рахунку коштів – цілком можливо, що ваш пакет вже повністю витрачений і потребує оновлення та поповнення балансу. Якщо і тут все в порядку, виконуємо послідовно наступні кроки:

  • Проста перезавантаження зазвичай допомагає в більшості випадків, при яких смартфон раптово перестав ловити сигнал мережі. Глюки і зависання – цілком звичайні явища для будь-якого смартфона, позбутися від них можна перезавантаженням.
  • Перевірте справність sim-карти – для цього можна вставити її в інший смартфон та перевірити якість мережі на новому пристрої. Якщо карта у вас вже кілька років, цілісність контактів може бути порушена.
  • Якщо немає доступу до мережі в Криму або прикордонних районах, переконайтеся, що у вас підключений роумінг.
  • Виконайте дзвінок в службу підтримки – часто у провайдера бувають короткострокові збої в роботі обладнання, тому починає глючити інтернет у кожного абонента.
  • Якщо в смартфоні дві сім-карти, необхідно переконатися, що ви використовуєте правильні настройки мережі саме на потрібній карті.
  • В налаштуваннях варто перевірити, чи включений пункт «Мобільний інтернет».

Часто проблеми з мережею починаються після оновлень прошивки, при цьому іноді пропадають номера IMEI в підрозділі меню «Про телефоні». При цьому модулі комунікації починають функціонувати нестабільно, а єдиним виходом буде примусова перепрошивка або відкат на попередню версію прошивки.

Що робити в разі відсутності 4g

Уточніть в службі технічної підтримки, є чи 4g додатковою послугою, яка підключається окремо. Як не дивно, окремі оператори включали її в окремий пакет опцій і вимагали додаткову оплату.

Переконайтеся, що Ваша сімка – нового зразка з підтримкою технології 4g. Як показує практика, якщо вашого номера вже кілька років, буде потрібно звернення до офісу компанії-оператора, де Вам видадуть нову сім-карту зі збереженням старого номера.

Переконайтеся в тому, що у Вашому районі є покриття LTE мережі – для цього досить зайти на сайт оператора і перевірити покриваються зони. Варто перевірити, чи підтримує Ваш смартфон необхідні частоти. Це питання варто поставити службі технічної підтримки, так як оператор може задіяти різні частоти в різних регіонах і зонах.

Зайдіть в налаштування sim-карти і переконайтеся в тому, що в підпункті «Пріоритетний тип мережі» зазначено «Переважно 4G». Якщо після всіх вищезгаданих маніпуляцій LTE-мережу так і не з’явилася, необхідно виставити її примусово.

Для цього буде потрібно набрати наступну послідовність символів * # * # 4636 # * # *, в результаті якої з’явиться доступ до програмного Настроювальна меню. Спробуйте вибрати «LTE Only», налаштувавши свій телефон виключно на 4g-мережу.

Самим останнім варіантом стане скидання налаштувань з програмного меню до заводських або оновлення на нову прошивку в разі її наявності.

Поширені запитання

Скільки коштує діагностика?

У випадку ремонту телефона Xiaomi – діагностика безкоштовна.

 

Якщо клієнт відмовляється від ремонта – діагностика коштує 100 грн

Коли клієнт оплачує діагностику:

1. Клієнт оплачує діагностику – Якщо з клієнтом попередньо узгодили ціну, але під час ремонту виявилося що ремонт коштує дорожче. І від цього комплексного, більш дорого, ремонту клієнт відмовився.

 


Наприклад стандартні ситуації
1.  Телефон Redmi Note 9 з розбитим екраном.

З клієнтом узгодили заміну екрану 1450 грн. Але під час ремонту виявилося, що в результаті удару в телефоні ще був пошкоджений динамік і його потрібно міняти.
Майстер зупиняє ремонт.
Менеджер зв’язуєтся з клієнтом.
Менеджер каже клієнту, що повний ремонт буде коштувати 1450 грн заміна екрану + 400 грн заміна динаміка = 1850 грн.

У клієнта три варіанта:
а)клієнт погоджується на комплексний ремонт і оплачує 1850 грн , заміна екрана+динамік.
   (Дігностика безкоштовна та входить в кінцеву суму ремонта.)

б) клієнт вважає що динамік йому не потрібен і сервіс ставить тільки дисплей ремонт коштує 1450 грн.
    (Дігностика безкоштовна та входить в кінцеву суму ремонта.)

с) клієнт відмовляється від ремонту вважаючи його занадто дорогим.
    Та сплачує діагностику 100 грн.

 

 

2. Телефон Xiaomi Redmi Note 12 pro – несправніть не вмикається .
Узгоджений попередній ремонт 750 грн.
Під час ремонту та діагностики виявилося, що в телефон потрапила волога та  пошкоджені додаткова плата, основний шлейф та сгнив шлейф динаміка.
Динамік та шлейф потрібно міняти, а на додатковій платі достатньо замінити мікросхему швидкого заряду.
За підсумком загальний ремонт буде коштувати 1050 грн.
Майстер зупиняє ремон.
Менеджер зв’язується з клієнтом

У клієнта два варіанта:
а)клієнт погоджується на  ремонт і оплачує 1050 грн , заміна шлейф+динамік та ремонт плати.
  Дігностика безкоштовна та входить в кінцеву суму ремонта.

с) клієнт відмовляється від ремонту вважаючи його занадто дорогим.
   Та сплачує діагностику 100 грн.

 

 

Ваш сервісний центр надає гарантію при ремонті телефонів?

По закінченні робіт видається акт виконаних робіт з гарантійними зобов’язаннями на виконаний ремонт та запчастини.

Ви можете замінити тільки розбите скло екрану? Яка ціна заміни?

Так Сервісний центр проводить заміну розбитого скла окремо. Якщо не пошкоджена матриця екрану.
Ціна заміни скла в середньому від 800 грн до 1250 грн

Залишити коментар