Ремонт Xiaomi Redmi K60

Xiaomi Redmi Redmi K60: ремонт та заміна деталей

До нас до сервісного центру часто звертаються клієнти з різними проблемами з гаджетами: не працює сенсор, не вмикається телефон, проблеми з динаміком. Навіть при дбайливому відношенні часто виникають проблеми, які можуть ховатися у заводському шлюбі. Щоб згодом не платити більше, необхідно одразу провести діагностику для встановлення причин ушкоджень та поломки. Після виконаних дій майстрами нашого сервісного центру буде виконано ремонт Xiaomi Redmi K60 у Києві.

 

Розбився екран Redmi K60. Заміна дисплея.

Будь-яка техніка не вічна, і часто поломка спостерігається в самий невідповідний момент. Частою причиною звернення клієнтів до нашого сервісного центру є розбитий екран. При падінні гаджета зазвичай з’являються:

 • тріщини та павутинки;
 • потертості;
 • сколи та ін.

Якщо екран реагує на дотик, зображення не спотворене, то майстрами салону буде виконано лише заміна скла на екрані Xiaomi Redmi K60.

Якщо після сильного зіткнення з твердою поверхнею екран перестає реагувати на дотики, з’являються яскраві смуги, екран зовсім не спалахує, то проблема може бути вирішена лише заміною дисплея.

 

Тріснула задня кришка. Заміна кришки (скла) Xiaomi Redmi K60

Якщо гаджет носити у чохлі, то ризики пошкоджень задньої панелі знижуються. Якщо чохла немає, то відразу після початку експлуатації в кращому випадку з’являються потертості, подряпини. Від ударів можуть з’являтися вм’ятини, сколи. Якщо задня панель скляна, то з’являються тріщини, павутинка.

Дуже часто при падінні порушується герметичність. У цьому випадку в апарат потрапляють волога, пил, забруднення, що негативно позначається на роботі внутрішніх комплектуючих. Також можливе посилення процесу корозії. Вирішити проблему можна заміною задньої кришки смартфона.

У ситуації, якщо задня кришка не потребує заміни, а пошкоджено лише скло камери, є можливість виконати окремо заміну скла камери Xiaomi Redmi K60.

 

Телефон не тримає заряду? Заміна акумулятора Xiaomi Redmi K60

Часта причина звернення клієнтів до нашого сервісного центру – проблеми із зарядкою. Причини можуть бути такі:

 • зовнішні ушкодження батареї;
 • зіткнення з вологою;
 • виробничий брак;
 • знос;
 • внутрішні несправності акумулятора;
 • несправність зарядного блоку та ін.

Якщо проблеми із самим акумулятором, то потрібно замінити батарею. Але після сильного падіння можуть бути пошкоджені шлейфи, з’єднання. У будь-якому випадку необхідна якісна діагностика, визначення причини проблеми, після чого буде проведено заміну гнізда зарядки.

 

Проблеми зі звуком в Xiaomi Redmi K60?

Крім розбитого екрана, пошкодженої задньої панелі у гаджета можуть виникати проблеми зі звуком. Деякі вказують, що не чують співрозмовника або не програє музика. У цьому випадку необхідно звернутися до майстра, який проведе діагностику та визначить причину проблеми. Вона може критися в:

 • заводському шлюбі;
 • пошкодження слотів;
 • пошкодження шлейфів та ін.

Не варто намагатись самостійно виконати ремонт, щоб ще більше не нашкодити гаджету. Майстерами сервісного центру буде якісно виконано необхідний ремонт:

 • співрозмовник Вас не чує- заміна мікрофона
 • немає звуку під час розмови – заміна розмовного динаміка
 • пропав звук мелодій та звуки у додатках – заміна поліфонічного динаміка.

 

Телефон не заряджається. Заміна роз’єму заряджання Xiaomi Redmi K60

До нас часто звертаються власники телефонів із проблемами порту живлення зарядки. Ця частина може вийти з ладу через механічні пошкодження, контакти з вологою або використання неоригінального зарядного пристрою. Оптимальним рішенням при поломці роз’єму є заміна додаткової плати Xiaomi Redmi K60 із встановленим роз’ємом для заряджання.

 

У телефон потрапила вода. Відновлення Xiaomi Redmi K60 після вологи

Також виконуємо ремонт Xiaomi Redmi K60 після контакту із водою. У разі не включення, перезавантаження або відсутності зображення наша команда проведе всебічну діагностику та відновить ваш пристрій. Якщо телефон впав у воду, потрапила волога – потрібен терміновий ремонт, не варто займатися самостійним просушуванням, “вимочуванням в рисі” і т.д. Чим швидше майстер розбере телефон, тим менше пошкоджень завдасть корозія.

Послуги при ремонті Xiaomi Xiaomi Redmi K60

Поклейка захисного скла або гідрогеліевой плівки від 200 грн. Замовити
Телефон на підміну (на час ремонту) Безкоштовно Замовити

Ціни на ремонт Xiaomi Xiaomi Redmi K60

Послуга Ціна Наявність  

Залишити коментар