Ремонт Xiaomi Redmi K50

Xiaomi Redmi K50 ( 22041211AC ) ремонт та заміна деталей

Ми спеціалізуємося на оперативному відновленні смартфонів Xiaomi Redmi K50. У процесі наших робіт ми використовуємо передове обладнання та комплектуючі, що забезпечують ефективне та швидке вирішення поставлених завдань. У нас працюють досвідчені майстри, які мають глибокі знання в галузі ремонту гаджетів різних виробників. Наші фахівці виконують різноманітні роботи, починаючи від звичайного чищення та закінчуючи усуненням серйозних технічних проблем. Перед початком ремонтних робіт проводиться професійна діагностика, що виявляє будь-які несправності у роботі пристрою.

Заміна дисплея Xiaomi Redmi K50

Заміна дисплея в Xiaomi Redmi K50 – вимагає обережності та досвіду. Процес включає демонтаж, використання якісних комплектуючих, ретельне тестування та професійну діагностику. Дотримання стандартів безпеки є важливим. Рекомендується звертатися до досвідчених фахівців або сервісних центрів.

Заміна скла Xiaomi Redmi K50

Досить частою проблемою є тріщини та пошкодження скла дисплея у Xiaomi Redmi K50. Поки що жодне скло не може витримати прямих ударів жорсткими предметами, невдалих падінь телефону, сильного притискання екранного модуля. Значно заощадити на ремонті дисплея дозволяє заміна екранного скла (без заміни всього дисплея), яку ви можете замовити у нашому сервісі.

Заміна задньої кришки (скла) Xiaomi Redmi K50

Якщо задня кришка телефону погано фіксується, видає скрипи або з’явилися люфти, необхідна її заміна. Наші фахівці мають необхідні знання та досвід, що дозволяє провести процедуру відновлення телефону швидко і ефективно. Майстер оперативно демонтує пристрій, видаляє пошкоджену деталь, встановлює нову та проводить перевірку справності установки. У ситуації, якщо задня кришка не потребує заміни, а пошкоджено скло камери, тобто можливість виконати окремо заміну скла камери Xiaomi Redmi K50.

Заміна батареї Xiaomi Redmi K50

Батареї зазвичай служать трохи більше двох років. Після цього починається швидкий розрядний час, ускладнюючи користування гаджетом. Також можливе здуття акумулятора через механічні пошкодження або вологи. У будь-якому випадку, потрібна заміна, яку наші спеціалісти проводять швидко, використовуючи лише оригінальні батареї.

Заміна гнізда заряджання Xiaomi Redmi K50

До нас часто звертаються власники телефонів із проблемами порту живлення зарядки. Ця частина може вийти з ладу через механічні пошкодження, контакти з вологою або використання неоригінального зарядного пристрою. Оптимальним рішенням при поломці роз’єму є заміна оригінальної додаткової плати із встановленим роз’ємом для заряджання.

Важливо не економити на заміні та уникати встановлення копій за 100 грн. Копії не мають мікросхеми для швидкого заряджання, і при використанні потужного зарядного пристрою може статися перегрів телефону.

Ремонт мікрофона та динаміків Xiaomi Redmi K50

Частою проблемою сучасних телефонів є проблеми в мікрофоні і динаміку, що може призвести до того, що ви не чуєте співрозмовника. Заміна несправних компонентів вирішить цю проблему. Ми проводимо роботи швидко, надаючи гарантію.

Послуги при ремонті Xiaomi Redmi K50

Поклейка захисного скла або гідрогеліевой плівки від 200 грн. Замовити
Телефон на підміну (на час ремонту) Безкоштовно Замовити

Ціни на ремонт Xiaomi Redmi K50

Послуга Ціна Наявність  

Залишити коментар