Ремонт Xiaomi 14 Ultra

Xiaomi 14 Ultra ремонт і заміна деталей

Ми спеціалізуємося на оперативному відновленні смартфонів Xiaomi 14 Ultra. У процесі наших робіт ми використовуємо передове обладнання та комплектуючі, що забезпечують ефективне і швидке вирішення поставлених завдань. У нас працюють досвідчені майстри, які володіють глибокими знаннями в області ремонту гаджетів різних виробників. Наші фахівці виконують різноманітні роботи, починаючи від звичайного чищення і закінчуючи усуненням серйозних технічних проблем. Перед початком ремонтних робіт проводиться професійна діагностика, що виявляє будь-які несправності в роботі пристрою.

Заміна дисплея Xiaomi 14 Ultra

Заміна дисплея в Xiaomi 14 Ultra – вимагає обережності та досвіду. Процес передбачає демонтаж, використання якісних комплектуючих, ретельне тестування і професійну діагностику. Дотримання стандартів безпеки важливе. Рекомендується звертатися до досвідчених фахівців або сервісних центрів.

Заміна задньої кришки (скла) Xiaomi 14 Ultra

Якщо задня кришка вашого телефону погано фіксується, видає скрипи або з’явилися люфти, необхідна її заміна. Наші фахівці володіють необхідними знаннями та досвідом, що дає змогу провести процедуру відновлення телефону швидко й ефективно. Майстер оперативно демонтує пристрій, видаляє пошкоджену деталь, встановлює нову і проводить перевірку справності установки.

Заміна батареї Сяомі 14 Ultra

Батареї зазвичай служать не більше двох років. Після цього починається швидкий розрядний час, ускладнюючи користування гаджетом. Також можливе здуття акумулятора через механічні пошкодження або вологу. У будь-якому випадку, потрібна заміна, яку наші фахівці проводять швидко, використовуючи тільки оригінальні батареї.

Заміна гнізда зарядки Xiaomi 14 Ultra

До нас часто звертаються власники телефонів з проблемами порту живлення зарядки. Ця частина може вийти з ладу через механічні пошкодження, контакт з вологою або використання неоригінального зарядного пристрою. Оптимальним рішенням у разі поломки роз’єму є заміна ОРИГІНАЛЬНОЇ додаткової плати з роз’ємом для зарядки, мікрофона та сім-приймача.

Важливо не економити на заміні й уникати встановлення дешевих копій. Копії не мають мікросхеми для швидкого заряджання, і в разі використання потужного зарядного пристрою може статися перегрівання телефону.

 

Послуги при ремонті Xiaomi 14 ultra

Поклейка захисного скла або гідрогеліевой плівки від 200 грн. Замовити
Телефон на підміну (на час ремонту) Безкоштовно Замовити

Ціни на ремонт Xiaomi 14 ultra

Послуга Ціна Наявність  

Залишити коментар