Ціна ремонту телефона Сяомі після вологи від 650 грн

Ціна ремонту телефону Ксіаомі після потрапляння вологи  650 грн.

Інженер робить діагностику, якщо ціна ремонту не перевищує 650 грн. Ремонт робиться відразу ціна з клієнтом не узгоджується (може бути  400 500 600 грн) .
Якщо ціна ремонту телефону вище 650 грн, майстер окремо погоджує ціну дорожчого ремонту. Без згоди клієнта дорожчий ремонт не проводиться.

Ціни на ремонт кожної моделі можна подивитися тут

Скільки часу займає ремонт телефонів Xiaomi після попадання вологи?

Ремонт телефона Xiaomi Redmi 4x Redmi 8 после воды

Час ремонту телефонів Xiaomi після попадання вологи займає від 1-3 діб. Як правило, сам ремонт займає в середньому 2-3 години. Решту часу потрібно для тестування працездатності телефону під навантаженням. Якщо в телефон потрапила вода – не варто квапити майстра зі швидкістю – це може бути на шкоду якості. У процесі ремонту необхідно якісно перевірити кожен вузол на працездатність, що займає час.

 

 

Потрапляння вологи в апарат до телефонів Xiaomi.

Вода та телефон – речі не сумісні, якщо, звичайно, ви не володар моделі з вологостійким корпусом. На жаль політика компанії Ксіаомі наголошує на швидкості та вартості смартфону. Захист від пилу та вологи до таких переваг не належать.

Попадання води в телефон загрожує проблемами, які в гіршому варіанті можуть призвести до серйозних поломок. Втім, цього можна уникнути, якщо відразу надати телефону «швидку допомогу». Отже, що робити, якщо телефон упав у воду.

Важливо пам’ятати, що головною проблемою є не стільки вода, скільки струмопровідні солі, які можуть залишитися на деталях після того, як вода висохне. Залишки солі можуть спричинити корозію металевих частин телефону та паразитний витік струму.

 

Що потрібно робити, якщо в телефон Xiaomi потрапила вода

1) У жодному разі не намагайтеся його ввімкнути або натискати будь-які кнопки! Справа в тому, що поки клавіші в звичайному положенні, є ймовірність, що вода не пройшла крізь них, але як тільки ви натискаєте, відразу утвориться щілина і вода як насосом засмоктується в щілину між кнопкою і корпусом.

2) Просте просушування феном може тільки посилити ситуацію, тому так само не рекомендуємо вам до неї вдаватися.

3) Якщо ви знаходитесь далеко від населеного пункту та сервісного центру, то можна спробувати скористатися старим способом, а саме: спробувати осушити телефон зануривши його в пакет із сухим рисом. Рис добре витягує і вбирає вологу, тому є ймовірність того, що вся волога з телефону та акумулятора вбереться в рис і це сповільнить корозію. У рис треба помістити як телефон, а й акумулятор, т.к. він також містить всередині електронну схему з мікросхемами і ще більше схильний до електрокорозії оскільки схему відключити не можна. Тримати телефон у пакеті чи контейнері з рисом треба щонайменше 2-3 днів! Процес осушення повільний і поспіх тут лише зашкодить. Замість рису можна використовувати силікагель, який часто вкладають у взуття та інші предмети при продажі, він краще ніж рис вбирає вологу, але знайти його достатньо буває складно. Цукор, сіль тощо. категорично не можна використовувати.

4) Негайно зверніться до найближчого сервісного центру xiaomi.
Якщо у вашому населеному пункті його немає – можете його надіслати до нас через кур’єрську службу Нова Пошта. Правила пересилання в ремонт Xiaomi поштою за цим посиланням

 

Чому обов’язково потрібно нести телефон ксіомі в ремонт після попадання вологи.

Справа в тому, що як би ви не намагалися і як би швидко не знімали акумулятор, все одно вода, швидше за все, проникла усередину і почався незворотний процес корозії. у закритому корпусі телефону вода може зберігатися до тижня і весь цей час вона буде впливати на струмопровідні частини телефону руйнуючи їх і замикаючи силові частини телефону.

Навіть якщо телефон вмикається і зовні здається робочим не спокушайтеся і не обманюйтесь, всередині йде процес знищення вашого телефону і якщо його не зупинити, швидше за все це закінчиться поломкою, яку вже не можна виправити. провідники та контакти будуть проїдені корозією. У нашому сервісному центрі використовують спеціальні розчини, які не тільки очищають телефон, а й зупиняють корозію, повертаючи працездатність телефону.